Eduard Boehm *
(Wien 1830-nach 1900) "Wasserfall", signiert E. Boehm Öl auf Karton, 45,5 x 37,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.09.2017 - 17:05
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Eduard Boehm *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.09.2017 - 17:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.08. - 06.09.2017 |